- Dokument dodano 2017-01-13, oglądany 628 razy -
Lista finalistów biorących udział w etapie diecezjalnym
XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej
Miejsce |
Punkty |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
1 |
44 |
Wojciech Moskała |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 20-043 Lublin |
2 |
43 |
Karol Staszczyk |
Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Al. Warszawska 31 20-803 Lublin |
3 |
42 |
Kornel Klamut |
Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Al. Warszawska 31 20-803 Lublin |
4 |
41 |
Przemysław Pacek |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7 20-020 Lublin |
5 |
40 |
Magdalena Wieczorek |
Zespół Szkół Nr 2 ul. Gen. Władysława Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik |
6 |
39 |
Kinga Mitosek |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Pl. Wolności 4 20-005 Lublin |
6 |
39 |
Angelika Wielgus |
Zespół Szkół Nr 2 ul. Gen. Władysława Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik |
7 |
38 |
Joanna Kulczycka |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej ul. Szkolna 4 20-124 Lublin |
7 |
38 |
Gabriela Bonecka |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7 20-020 Lublin |
8 |
37 |
Agata Suwała |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Pl. Wolności 4 20-005 Lublin |
8 |
37 |
Dominika Szymaszek |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej ul. Słowicza 5 20-336 Lublin |
8 |
37 |
Dorota Przesmycka |
Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki ul. ks. Michała Słowikowskiego 6 20-124 Lublin |
9 |
36 |
Izabela Kierepka |
Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki ul. ks. Michała Słowikowskiego 6 20-124 Lublin |
10 |
35 |
Maria Wachowicz |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 20-043 Lublin |
11 |
34 |
Filip Mazur |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Czarnieckiego 8 22-100 Chełm |
12 |
33 |
Mateusz Borkowski |
Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego ul. Jana Długosza 10 A 20-054 Lublin |
13 |
31 |
Karolina Poliwczak |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Czarnieckiego 8 22-100 Chełm |
13 |
31 |
Kinga Tylec |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej ul. Szkolna 4 20-124 Lublin |
13 |
31 |
Agnieszka Machoń |
IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Andrzeja Struga 6 20-709 Lublin |
13 |
31 |
Patrycja Dąbrowska |
XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. Józefa Poniatowskiego 5 20-060 Lublin |
13 |
31 |
Kamil Witko |
Zespół Szkół Rolniczych CKP Pszczela Wola 9 23-107 Pszczela Wola |
14 |
30 |
Aleksandra Sikorska |
Zespół Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego ul. Podwale 11 20-117 Lublin |
14 |
30 |
Kinga Wójtowicz |
Zespół Szkół Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki ul. Chopina 6 21-100 Lubartów |
15 |
29 |
Aleksandra Starzomska |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Czarnieckiego 8 22-100 Chełm |
15 |
29 |
Weronika Rekiel |
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego Al. Racławickie 7 20-950 Lublin |
15 |
29 |
Natalia Dziedzic |
Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki ul. ks. Michała Słowikowskiego 6 20-124 Lublin |
15 |
29 |
Dominika Pszczoła |
Zespół Szkół Nr 2 ul. Bolesława Prusa 13 24-140 Nałęczów |
15 |
29 |
Dariusz Sokołowski |
Zespół Szkół Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki ul. Chopina 6 21-100 Lubartów |
16 |
28 |
Mateusz Oćwieja |
Zespół Szkół Elektronicznych ul. Wojciechowska 38 20-704 Lublin |
17 |
26 |
Maria Walus |
Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Al. Warszawska 31 20-803 Lublin |
17 |
26 |
Iga Adamczyk |
Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika ul. Bychawska 4 24-200 Bełżyce |
18 |
25 |
Jacek Wójcik |
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin |
18 |
25 |
Maja Węgrzyn |
Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego Al. Racławickie 5 20-950 Lublin |
18 |
25 |
Izabela Król |
XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. Józefa Poniatowskiego 5 20-060 Lublin |
18 |
25 |
Michał Lisowski |
Zespół Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego ul. Podwale 11 20-117 Lublin |
19 |
24 |
Anna Izdebska |
IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Andrzeja Struga 6 20-709 Lublin |
19 |
24 |
Alicja Mazurek |
Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Al. Warszawska 31 20-803 Lublin |
19 |
24 |
Dorota Skomorowska |
Zespół Szkół nr 7 ul. Roztocze 14 20-722 Lublin |
20 |
23 |
Kamil Pietroń |
Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego Al. Racławickie 5 20-950 Lublin |
20 |
23 |
Paulina Pelc |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Adama Mickiewicza 36 20-466 Lublin |
20 |
23 |
Piotr Bednarzewski |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej ul. Słowicza 5 20-336 Lublin |
20 |
23 |
Krzysztof Grygiel |
Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej ul. Piłsudskiego 74 24-100 Puławy |
20 |
23 |
Piotr Pelc |
Zespół Szkół nr 7 ul. Roztocze 14 20-722 Lublin |
21 |
22 |
Mateusz Budzyński |
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej ul. 1 Maja 82 21-100 Lubartów |
21 |
22 |
Piotr Tomczuk |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Adama Mickiewicza 36 20-466 Lublin |
21 |
22 |
Izabela Petruczenko |
Zespół Szkół Nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 20-854 Lublin |
21 |
22 |
Beata Chudzicka |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły ul. Wodna 24 23-250 Urzędów |
21 |
22 |
Patrycja Łuszczyńska |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Rzeckiego 10 20-331 Lublin |
22 |
21 |
Weronika Rzepecka |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły ul. Wodna 24 23-250 Urzędów |
23 |
20 |
Maja Głuch |
I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Adama Jerzego Czartoryskiego Al. Partyzantów 16 24-100 Puławy |
23 |
20 |
Sebastian Tarasiuk |
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin |
24 |
19 |
Paulina Bujak |
Zespół Szkół Nr 1 ul. Armii Krajowej 25 23-210 Kraśnik |
25 |
18 |
Iza Zakarzewska |
Zespół Szkół Nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 20-854 Lublin |
25 |
18 |
Rafał Źrubek |
Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego ul. Jana Długosza 10 A 20-054 Lublin |
26 |
16 |
Maria Solis |
Zespół Szkół Nr 2 ul. Bolesława Prusa 13 24-140 Nałęczów |
26 |
16 |
Katarzyna Zielińska |
Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej ul. Piłsudskiego 74 24-100 Puławy |
27 |
15 |
Klaudia Błażejczyk |
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej ul. 1 Maja 82 21-100 Lubartów |
Serdecznie zapraszamy po odbiór indeksów na Wydział Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, w dniu 31 stycznia (wtorek), na godzinę 10.00, do Kurii Metropolitalnej w Lublinie (sala konferencyjna, piętro I) następujących uczestników etapu diecezjalnego XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej – ORĘDZIE FATIMSKIE JAKO ZNAK NADZIEI DANY PRZEZ MIŁOSIERNEGO OJCA:
Wojciech Moskała
Karol Staszczyk
Kornel Klamut
Przemysław Pacek
Magdalena Wieczorek
Autorzy dokumentu: -
Słowa kluczowe: -